Unul dintre cei mai implicați oameni ai fotbalului botoșănean tocmai și-a anunțat retragerea de la FC Botoșani.
Cornel Sfaiter a anunțat în urma cu puține minute cu nu mai continua activitatea de la clubul local de fotbal.
Potrivit unor surse ar fi vorba despre o ruptură produsă între Sfaiter și acționarii de la grupul de firme Elsaco, condus de Valeriu Iftime.
Revenim cu mai multe detalii în cel mai scurt timp
Tânăr amendat în trafic după un control al Poliției
Jun 24, 2026
Un șofer din Suceava a ajuns după gratii la Botoșani
Jun 24, 2026