Zi cu peripeții pentru un botoșănean de 43 de ani care se afla în
mașina sa, un Opel pe drumul ce duce spre Suceava. Pe raza localității
Hudum, o altă mașină a intrat inexplicabil pe contrasens și s-a izbit în
el. În urma impactului Opelul s-a răsturnat în șanț iar șoferul a ajuns
la spital.