Bărbatul va sta după gratii aproape trei ani.
La data de 23 ianuarie 2024, la Poliția Orașului Gura Humorului s-a primit mandatul de executare a pedepsei închisorii emis de către Judecătoria Gura Humorului, prin care un bărbat de 48 ani, din orașul Gura Humorului, a fost condamnat la 2 ani și 9 luni închisoare pentru comiterea infracțiunii de conducere fără permis.
La ora 15:45, polițiștii din cadrul Poliției Orașului Gura Humorului l-au identificat pe cel în cauză.
Ulterior acesta a fost încarcerat în Penitenciarul Botoșani.
Se schimbă Codul Rutier: Șoferii care sunt vizați
Jun 23, 2026
Președintele a chemat iar partidele la consultări
Jun 23, 2026
Tânăr dus la pușcărie după ce a nenorocit o fată
Jun 23, 2026