O femeie din municipiul reședință de județ a ajuns marți dimineață la Unitatea de Primiri Urgențe a Spitalului Județean Mavromati.
Botoșăneanca mergea la serviciu când dintr-o dată i s-a făcut rău și a venit de urgență la spital.
Femeia a fost însoțită de un membru al familiei și le-a spus cadrelor medicale că de abia se poate ține pe picioare.
Totodată aceasta le-a spus cadrelor medicale că nu este suferindă de vreo boală.
Botoșăneanca a fost supusă mai multor investigații medicale.
DESCARCĂ APLICATIA BOTOSĂNEANUL PENTRU MOBIL:
Fata dată dispărută a fost găsită – UNDE era
Jun 22, 2026
ALARMĂ: Fată de 9 ani dispărută lângă Școala 17
Jun 22, 2026