Acasă > Stiri Botosani > Angajații de la Direcția Agricolă lucrează în weekend și de 1 iunie – CINE trebuie să se prezinte la sediul instituției  

Angajații de la Direcția Agricolă lucrează în weekend și de 1 iunie – CINE trebuie să se prezinte la sediul instituției  

directia agricola botosani

Angajații Direcției pentru Agricultură Județeană (DAJ) vor fi la serviciu în minivacanța de 1 iunie. 

 

Pentru a veni în sprijinul cultivatorilor de usturoi, angajații vor lucra în zilele de sâmbătă (30 mai), duminică (31 mai)și luni (1 iunie). 

 

„Așteptăm potențialii beneficiari inclusiv în zilele de sâmbătă 30 mai 2026, duminică 31 mai 2026 și Luni  1 iunie 2026 la sediul DAJ Botoșani pentru depunerea documentelor conform HG 402/2026.

Mulțumim autorităților locale pentru sprijinul acordat și mult succes producătorilor agricoli”, a transmis DAJ Botoșani 

 

Cererile se depun în intervalul 8 – 14:00. 

 

Termenul limită este 5 iunie 2026.