Mesaj de condoleanțe transmis de Primăria Botoșani la moartea consilierului local, Ioan Brânzei.
Iată mesajul:
Am primit cu regret vestea trecerii în neființă a domnului Ioan Brânzei!
Marcant membru al PSD, Ioan Brânzei a deținut calitatea de consilier local în două mandate, în intervalele 2004 – 2008 și 2016 – 2020.
Ioan Brânzei va rămâne în amintirea celor care l-au cunoscut drept un om de excepție, un bun profesionist, dedicat misiunii sale de a pune în prim plan promovarea și apărarea intereselor cetățenilor și a municipiului Botoșani!
Sincere condoleanțe familiei îndoliate!
Dumnezeu să-l odihnească!
Doliu la PSD Botoșani: A murit un fost consilier local și județean