Acasă > Stiri Botosani > Primăria Botoșani, mesaj la moartea consilierului local cu două mandate – Un om de excepție 

Primăria Botoșani, mesaj la moartea consilierului local cu două mandate – Un om de excepție 

Ioan Branzei.

Mesaj de condoleanțe transmis de Primăria Botoșani la moartea consilierului local, Ioan Brânzei. 

 

Iată mesajul:

 

Am primit cu regret vestea trecerii în neființă a domnului Ioan Brânzei!

Marcant membru al PSD, Ioan Brânzei a deținut calitatea de consilier local în două mandate, în intervalele 2004 – 2008 și 2016 – 2020.

Ioan Brânzei va rămâne în amintirea celor care l-au cunoscut drept un om de excepție, un bun profesionist, dedicat misiunii sale de a pune în prim plan promovarea și apărarea intereselor cetățenilor și a municipiului Botoșani!

Sincere condoleanțe familiei îndoliate!

Dumnezeu să-l odihnească!

 

 

Doliu la PSD Botoșani: A murit un fost consilier local și județean