Cântăreața Selena Gomez s-a căsătorit cu producătorul muzical Benny Blanco. Vedeta americană a publicat o serie de fotografii de la ceremonie pe contul său de Instagram, conform Agerpres.
Imaginile, însoțite de data „9.27.25”, surprind momente din cadrul nunții, care a avut loc după o logodnă de nouă luni.
„Soția mea în viața reală”, a comentat Blanco, în vârstă de 37 de ani, la postarea partenerei sale.
Revista Vogue a informat că la evenimentul de sâmbătă au fost prezenți 170 de invitați. Printre aceștia s-au numărat Taylor Swift și colegii Selenei Gomez din producția „Only Murders In The Building”, Steve Martin și Martin Short.
Potrivit Vogue, Selena Gomez, în vârstă de 33 de ani, a optat pentru o rochie de mireasă din mătase, creată special pentru ea. Benny Blanco a purtat un smoching și papion. Ambele ținute au fost realizate de Ralph Lauren.
Sursa https://www.hotnews.ro