Mila Kunis spune că anii în care au crescut împreună au învățat-o pe ea și pe Ashton Kutcher să accepte schimbarea în relația lor, relatează Business Insider.
Kunis a povestit într-un interviu acordat pentru ediția de duminică a emisiunii The Drew Barrymore Show că faptul că a reluat legătura cu Kutcher când ea se apropia de vârsta de 30 de ani a venit cu un avantaj aparte: își cunoșteau deja reciproc istoriile personale.
Cei doi s-au întâlnit pentru prima dată când erau adolescenți și au jucat împreună în „That ’70s Show”, serialul de tip sitcom difuzat de Fox între 1998 și 2006. Popularul serial de comedie a lansat carierile ambilor la Hollywood.
„El m-a cunoscut prin toate acele etape, iar eu îl cunoșteam prin tot, prin lucrurile bune, rele, urâte, știi, și invers”, i-a spus Kunis actriței Drew Barrymore. „Așa că, atunci când ne-am reconectat, nu a fost vorba de a ne cunoaște din nou, de tipul «lasă-mă să-ți spun toate secretele mele ascunse. Lasă-mă să-ți povestesc tot bagajul meu emoțional»”, a continuat Kunis, acum în vârstă de 42 de ani.
Aceasta a subliniat că între ea și Kutcher „nu era nimic de ascuns”.
„Fundamentele noastre, baza noastră, totul este construit pe respect, pentru că ne cunoaștem de când eu aveam 14 ani, iar el 19”, a explicat actrița.
Sursa https://www.hotnews.ro