„Dumnezeu nu ne-a lăsat cu dantură erbivoră, ne-a lăsat cu dantură de carnivor. Iar un vegetarian adevărat mincinos, cum sunt ei toți, ei se înfundă cu vitamine sintetice și cu tot felul de suplimente, prafuri, proteine, dar el este vegetarian. Vegetarianismul este așa o bulă, o modă, o psihoză poate, oricum nu este ceva normal. Nu e bine să exagerezi.” - Radu Malancea, medic șef Secția de Ortopedie.
„Dumnezeu nu ne-a lăsat cu dantură erbivoră, ne-a lăsat cu dantură de carnivor. Iar un vegetarian adevărat mincinos, cum sunt ei toți, ei se înfundă cu vitamine sintetice și cu tot felul de suplimente, prafuri, proteine, dar el este vegetarian. Vegetarianismul este așa o bulă, o modă, o psihoză poate, oricum nu este ceva normal. Nu e bine să exagerezi.” - Radu Malancea, medic șef Secția de Ortopedie.
Se schimbă Codul Rutier: Șoferii care sunt vizați
Jun 23, 2026
Președintele a chemat iar partidele la consultări
Jun 23, 2026
Tânăr dus la pușcărie după ce a nenorocit o fată
Jun 23, 2026