Ştiri
Șoferul de 18 ani din VW în pragul leșinului, mașina a rămas pe două roți - VITEZA cu care susțin că circulau - FOTOGALERIE

Șoferul de pe VW-ul Passat care a produs tragedia din Calea Națională are 18 ani, este începător și a cerut să meargă la spital pentru că era să leșine. Așa le-a spus medicilor.

Mașina era făcută zob. A luat bordura, a distrus total stația de maxi-taxi și s-a izbit în colțul unei clădiri, căreia i-a spart geamul.


Automobilul ar fi rămas pe două roți. Martorii povestesc că au pus umărul să o readucă în poziția normală pentru a putea scoate șoferul.


Prietenul lui din mașină le-a spus polițiștilor că nu aveau decât 60 km/h la ora și au derapat.

Un puștan cu Passat a făcut prăpăd, pieton cu un picior smuls dus la spital mai mult mort decât viu - VIDEO & GALERIE FOTO

 

loading...
tot tampitul devine sofer cu aere, adica criminal, luati aminte, SOFERIA NU E PT ORICINE, trebuie talent, responsabilitate si experienta
19 iunie 2017, 12:11
Nu degeaba s- a intamplat nenorocirea chiar sub ochii celor de la Permise!!! Uitati cui eliberati permise auto, domnilor de la politia rutiera! Chiar va doare la basca de aceste tragedii atata vreme cat SPAGA e grasa? Si mai vreti respect???
19 iunie 2017, 09:37
Ce usor va este sa aruncați cu vorbe
19 iunie 2017, 01:26
Din nou mucosii care sfideaza. Acesti mucosi fac ravagii pe sosea. Indiferent ca sunt la volan sau pe motocicleta, acesti tembeli omoara oameni nevinovati. Cretinii astia fac raliu in oras. Si asta ca si motociclistul de saptamina trecuta circulau regulamentar cu 50 la ora peste 100. Hai iepurasi iesiti si injurati ca lumea e vinovata ca va iese in cale.
18 iunie 2017, 22:38
Ninorocitul ala daca avea 60 km/h cu masina nu facea atatea distrugeri si poate nu il omora pe omul ala el a avut cel putin 100 . Ar trebui luat la rost polițistul examinator și instructorul că ceva nu ae leaga și poate si pe masa si tacsu ca ia dat un bolid pe mana neavând experienta. Nu ar fi de mirare sa aflam ca o fi plodul unui șmecher din oras , de pe la vreun partid sau etc . De ce nu i se numele , si chipul sa vedem a cui e progenitura
18 iunie 2017, 22:20
Bogdan Purice e soferul criminal.
18 iunie 2017, 21:54
Cand si cine i-a dat permisul?
18 iunie 2017, 21:04
Sper sa petreaca macar jumatate din viata in inchisoare .
18 iunie 2017, 20:57
nu mai scrieti atata ca a distrus statia de tramvai! ca era de maxi
18 iunie 2017, 19:38
Loading...
Loading...
Sondaj
Ce ar trebui să facă autoritățile în Centrul Vechi?
Să acționeze ca până acum
Să recurgă la măsuri de forță
Să evacueze scandalagiii
Nu știu / nu mă interesează
Declaraţia zilei
”Bogăţia vine din suflet, dacă e să vorbim de partea materială nu mă consider un om bogat. Am văzut oameni cu bani şi cred că ştiu să fac diferenţa între cei care au bani şi cei care au mai puţini bani. Şi mai ştiu şi ...
Curs valutar
23 iunie 2017
EUR
Euro
4.5673 lei
USD
Dolarul SUA
4.0905 lei
CHF
Francul elveţian
4.2091 lei
GBP
Lira sterlină
5.2034 lei
JPY
100 de yeni japonezi
3.6772 lei
XAU
Gramul de aur
165.1775 lei
MDL
Leul Moldovenesc
0.2236 lei
HUF
100 de Florinţi Maghiari
1.4773 lei
AUD
Dolarul Australian
3.0951 lei
CAD
Dolarul Canadian
3.0923 lei
CZK
Coroana Cehească
0.1738 lei
DKK
Coroana Daneză
0.6141 lei
Vremea
astăzi
Botosani
27 o C
Dorohoi
27 o C
Bucecea
27 o C
Darabani
o C
Saveni
o C
Ştefăneşti
27 o C
Horoscop
astăzi
web site traffic statistics
app traffic statistics